Психолого-педагогічний супровід учнів школи-інтернату за допомогою діагностично-проектуючого комп'ютерного комплексу "Універсал-online"

Автор: psiholog від 17-11-2017, 12:59, переглядів: 283 0

Завершується чудова пора року - осінь! Проведена і завершена велика робота на першому етапі проектування навчально-виховного процесу в комп'ютерному комплексі "Універсал-online".
Найважливіше завдання діяльності працівника психологічної служби в цей період — забезпечити успішну адаптацію дитини до системи навчання в умовах школи-інтернату, до нових умов життя, зберегти психологічне здоров’я дітей, створити умови для подальшого особистісного розвитку учнів.
Тому одна із функцій практичного психолога полягає в проектуванні й організації середовища, яке сприяло би розвитку кожної особистості, здібностей, забезпеченні умов для розкриття потенціалу дитини, орієнтуванні на саморозвиток своєї особистості.
Шановні учні і батьки! Ознайомитися з результатами діагностування ви можете на сайті www.universal-online.com.ua. Доступ до власної сторінки - логін і пароль кожного учня школи-інтернату 2017-2018 року навчання.

Осінь

Ознайомитися з фотоматеріалами в повному обсязі можна за посиланням:

Категорія: Інформація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *