Застосування кольорової манної крупи в арт-терапевтичній роботі з учнями старших класів

Автор: psiholog від 29-01-2018, 16:20, переглядів: 222 0

Активне використання мистецтва як терапевтичного чинника і розвитку емоційної сфери дає потужний поштовх для творчості дітей. Робота з манною крупою знижує рівень тривоги, знімає напругу оскільки дитина має можливість в будь-який момент виправити створений образ «виправити помилку», а також виводить її на новий рівень спілкування. Навпаки агресивні, гіперактивні діти в процесі роботи з манкою стають зосередженими, уважними, спокійними. Запропонована арт-терапевтична техніка, заснована на роботі з кольоровою манною крупою, сприяє розвитку комунікативних навичок, творчого уявлення, спонтанності в вираженні емоцій і почуттів, пошуку власних творчих ресурсів. Вона підходить для роботи з усіма віковими групами.
27 січня 2018 року практичним психологом Федоровою Оксаною Петрівною були проведені чергові арт-терапевтичні заняття з учнями школи-інтернату.
Ознайомитися з фотоматеріалом можна за посиланням.Застосування кольорової манної крупи в арт-терапевтичній роботі з учнями старших класівКатегорія: Інформація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *