Подяка

Автор: admintnk від 13-02-2017, 16:04, переглядів: 327 0

Подяка


Низький уклін Вам, шановні добродії, від педагогічного і учнівського колективу Святогірської ЗСШІ І-ІІ ст. №12 Донецької облради!

"Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево.
Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків" її поклик про допомогу.
Ця праця є вищою мірою людського духу".

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим благодійникам, людям, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу дітям-переселенцям з міста Авдіївка.
Вихованці щиро вдячні представникам БФ «Слов’янське серце» та Міжнародної недержавної організації «Save the Children» за надані теплі речі, взуття, одяг, канцелярію та засоби особистої гігієни.
Як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, розумними. Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Можна впевнено сказати, що діти в повній мірі отримують цей приклад у нашому закладі, спілкуючись із цими доброзичливими людьми. Тож нехай доброчинність вернеться до людей сторицею.
Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А Вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Хай Вам всім Бог посилає своє благословіння на Ваші добрі діла !


Категорія: Інформація

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *