Конкурс краси і грації "Міс Весняночка 2019"

Автор: lowfall від 19-04-2019, 21:07, переглядів: 5711 019 квітня 2019 року в нашій школі відбувся захід, якого не має в жодному календарі свято – «Міс Весняночка-2019»

Конкурс краси і грації "Міс Весняночка 2019"
У ньому брали участь вісім чарівних дівчат з 5-9 класів. Програма свята складалась з шести конкурсів.У конкурсі дівчата проявили винахідливість, кмітливість, уміння представити себе.
Програму свята вела Бабіч Людмила Михайлівна – педагог-організатор.
Наш вечір розпочався із представлення учасниць. У першому конкурсі «Візитна картка» дівчата розповідали про себе, свої уподобання, захоплення, мрії.
За подіями на сцені уважно спостерігало поважне жюрі.
Роботи для журі було достатньо. Оцінювалися не лише зовнішність, але й розум та моральні якості дівчат, вміння себе подати, танцювальні номери, кумедні завдання, відповіді на неочікувані запитання.
Конкурс краси і грації "Міс Весняночка 2019"
Наступний конкурс-дефіле, де дівчата продемонстрували всю свою оригінальність та винахідливість, запам’ятався усім яскравими образами.
Складнішим став інтелектуальний конкурс, де потрібно було дати відповідь на підступні питання, але всі впорались із завданням, демонструючи власну кмітливість та ерудованість.
Конкурс краси і грації "Міс Весняночка 2019"
Наші дівчата не тільки красиві, а й талановиті, у цьому ми переконались у конкурсі «Чарівний локон». На декілька хвилин дівчата перетворилися у відомих та популярних перукарів.
Яскравим та артистичним був конкурс «Короний номер». Учасниці вражали суддів та глядачів хореографічним вмінням, вокалом, витонченою поезією чи власними малюнками.
Не так вже просто було із наступним етапом програми – «Конкурс акторської майстерності», але конкурсантки зуміли знайти правильний вихід із ситуації, що склалася, показавши усю свою креативність.
Конкурс краси і грації "Міс Весняночка 2019"

На завершення свята кожна з учасниць була відзначена в певній номінації. переможених не було, та все ж корону та титул «Міс Весняночка-2019» здобула Блуділіна Марія (8 клас).

Усі інші конкурсантки стали переможцями в номінаціях і отримали подарунки:
Міс Усмішка – Новак Поліна (6 клс).
Міс Оригінальність – Маслова Софія (9 клас).
Міс Стиль – Цап Катерина (9 клас).
Міс Талановитість – Невмирич Даша (7 клас).
Міс Грація – Гершун Віра (7 клас).
Міс Елегантність – Гонтаренко Даша (6 клас).
Міс Чарівність – Хаба Софія (5 клас).

Шкільне свято було насиченим, радісним і по весняному барвистим. Глядачі бурхливими оплесками підтримували учасниць конкурсу.

Конкурс краси і грації "Міс Весняночка 2019"

Фотозвіт

Категорія: Шкільні свята


Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *