День довкілля

Автор: Таня Д від 22-04-2019, 16:13, переглядів: 79 0

20 квітня в м. Слов’янську відбулося урочисте нагородження призерів та учасників конкурсу малюнків «У чистому місті все буде добре!» до Дня довкілля, організованого ПП «Наш край» та Народним депутатом України Олегом Недавою. До нагородження переможців та учасників конкурсу приєдналися Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА, Святогірська міська рада, які в свою чергу також обрали своїх фаворитів серед учасників заходу.
День довкілля

На конкурс вихованці нашої школи подали 86 робіт, а всього було 383 дитячі малюнки.

День довкілля
Грамотою від ПП «Наш край» та Народного депутата України Олега Недави була відзначена наша учениця 4-А класу Лазуренко Дарина за зайняте ІІІ місце.

День довкілля
Грамоти від Департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА отримали: Лазуренко Дарина (4-А кл.), Ганжела Ярослава (2кл.), колективна робота учнів 1 класу, класний керівник Кошова Т.П.

День довкілля

День довкілля
Грамотами від Святогірської міської ради та подяками від Олега Недави нагородили: Луценко Віолетту та Сіренко Радіона, учнів 2 кл., Новак Поліну та Гонтаренко Дар’ю, учениць 6 кл., Єсіпову Альону, 8 кл., колективну роботу учнів 1 класу, класний керівник Кошова Т.П.
Всі інші учасники конкурсу отримали особисті подяки від Народного депутата України Олега Недави та солоді подарунки.

День довкілля
Також наш директор отримав особисто грамоту від Департаменту екології та природних ресурсів Донецької ОДА за пропаганду охорони навколишнього природного середовища та з нагоди Дня довкілля.

День довкілля
Дякуємо організаторам конкурсу за небайдуже ставлення до екологічних проблем та маємо надію, що такі заходи стануть традиційцними.

Фотоальбом заходу

Категорія: Виховна робота


Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *