Семінар-практикум за ДПК "Універсал-онлайн"

Автор: admintnk від 8-05-2019, 13:42, переглядів: 117 0

Семінар-практикум за ДПК "Універсал-онлайн"

07 травня 2019 у межах експериментально-дослідної роботи з теми: «Управління проектами особистісного розвитку учнів у освітньому середовищі об'єднаних територіальних громад» на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 21.03.2019 № 387 «Про проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою «Управління проектами особистісного розвитку учнів у освітньому середовищі об’єднаних територіальних громад» на 2018-2023» роки» проведено семінар-практикум.

Мета: надання комплексної психолого-педагогічної та управлінської інформації керівникам опорних закладів та закладів загальної середньої освіти щодо реалізації у межах експериментально-дослідної роботи теми: «Управління проектами особистісного розвитку учнів у освітньому середовищі об’єднаних територіальних громад» (науковий керівник та автор-розробник - В.О. Киричук, доцент кафедри психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент).

Задачі:
- визначити шляхи удосконалення управлінської діяльності сучасного керівника опорних закладів та закладів загальної середньої освіти;
- презентація моделі реалізації авторського хмарного сервісу проектного управління освітнім процесу «Універсал-онлайн»;
- впровадження інноваційної особистісно-розвивальної системи, соціального розвитку та збереження здоров’я учнів в практику роботи опорних закладів освіти та закладів загальної середньої освіти.
Обладнання: виставка нормативних документів та науково-методичної літератури з проблеми проектного управління освітнім процесом, презентаційні матеріали хмарного сервісу «Універсал-онлайн та діагностичного комплексу «Персонал».

Експеримент всеукраїнського рівня за темою
«Управління проектами особистісного розвитку учнів у освітньому середовищі об'єднаних територіальних громад»
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.03.2019 № 387 «Про проведення експерименту всеукраїнського рівня за темою «Управління проектами особистісного розвитку учнів у освітньому середовищі об'єднаних територіальних громад» на 2018-2023 роки» передбачено впровадження в практику роботи закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад комп'ютерної програми - хмарного сервісу «Універсал-онлайн».
Метою експерименту є особистісний, соціальний розвиток та збереження здоров’я учнів закладів середньої освіти об’єднаних територіальних громад.

Фотоматеріали семінару

Категорія: Методична робота


Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *