Міжнародний день арт-терапії

Автор: psiholog від 28-09-2017, 00:26, переглядів: 248 0

24 вересня відбулася масштабна благочинна подія в Києві: Міжнародний день арт-терапії!

Весь заробіток буде спрямований на розмальовку картинами будинків престарілих та інші потреби, щоб життя наших пенсіонерів стала яскравіше!
Цілий день на сцені працювали фахівці в області арт-терапії, провели 6 майстер-класів про творчість в повсякденному житті.
Організатором і ведучою проекту була Олена Тараріна - сертифікований навчальний арт-терапевт, бізнес-тренер, коуч, президент Східно-української асоціації арт - терапії, організатор міжнародних фестивалів, автор книг, метафоричних карт, ігор. Практичний психолог вищої категорії, кандидат педагогічних наук.
Практичний психолог школи-інтернату Федорова Оксана Петрівна була учасником цього заходу і отримані знання, уміння та навички втілює на заняттях з учнями.
Метод арт-терапії дозволяє кожній людині творити своє життя в буквальному сенсі слова: ліпити щастя, малювати сум, писати про конфлікти і танцювати настрій. Реалізувати свій потенціал і прийти в результаті до гармонії з собою під силу кожному - для занять арт-терапією не потрібно спеціальної підготовки.


На занятті з арт-терапії


Категорія: ---

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *