Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
0 8:00-8:20
1 8:30-9:10 Фізкультура Я Д Св Фізкультура Я Д Св Я Д Св
2 9:25-10:05 Я Д Св Математика Я Д Св Фізкультура Укр. мова
3 10:30-11:10 Англ. мова Укр. мова Укр. мова Англ. мова Математика
4 11:35-12:15 Укр. мова Рос. мова Математика Укр. мова Я Д Св
5 12:30-13:10 Мистецтво Мистецтво Я Д Св
6 13:20-14:00
7 14:20-15:05
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
0 8:00-8:20
1 8:30-9:10 Англ. мова Я Д Св Я Д Св Фізкультура Я Д Св
2 9:25-10:05 Фізкультура Математика Математика Англ. мова Укр. мова
3 10:30-11:10 Математика Укр. мова Фізкультура Я Д Св Укр. мова
4 11:35-12:15 Укр. мова Я Д Св Укр. мова Мистецтво Рос. мова
5 12:30-13:10 Я Д Св Мистецтво Я Д Св
6 13:20-14:00
7 14:20-15:05
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
0 8:00-8:20
1 8:30-9:10 Я Д Св Я Д Св Я Д Св Англ. мова Я Д Св
2 9:25-10:05 Англ. мова Математика Математика Математика Я Д Св
3 10:30-11:10 Фізкультура Укр. мова Англ. мова Фізкультура Укр. мова
4 11:35-12:15 Укр. мова Фізкультура Укр. мова Укр. мова Мистецтво
5 12:30-13:10 Мистецтво Я Д Св Я Д Св Рос. мова
6 13:20-14:00 Я Д Св
7 14:20-15:05
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
0 8:00-8:20
1 8:30-9:10 Літ. читання Літ. читання Природо-во Мистецтво Фізкультура
2 9:25-10:05 Математика Математика Математика Укр. мова Рос. мова
3 10:30-11:10 Укр. мова Рос. мова Укр. мова Христ. етика Математика
4 11:35-12:15 Фізкультура Осн. здоров'я Фізкультура Інформатика Англ. мова
5 12:30-13:10 Природо-во Я у світі Анг. мова Літ. читання Літ. читання
6 13:20-14:00 Праця
7 14:20-15:05
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
0 8:00-8:20
1 8:30-9:10 Літ. читання Літ. читання Математика Природо-во Англ. мова
2 9:25-10:05 Укр. мова Рос. мова Англ. мова Рос. мова Інформатика
3 10:30-11:10 Математика Математика Фізкультура Мистецтво Математика
4 11:35-12:15 Природо-во Фізкультура Укр. мова Христ. етика Укр. мова
5 12:30-13:10 Фізкультура Я у світі Літ. читання Літ. читання Праця
6 13:20-14:00 Осн. здоров'я
7 14:20-15:05
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
0 8:00-8:20
1 8:30-9:15 Математика Математика Англ. мова Математика Етика
2 9:25-10:10 Природо-во Англ. мова Укр. мова Музика Укр. мова
3 10:30-11:15 Заруб. літ-ра Осн. здоров'я Математика Укр. мова Англ. мова
4 11:35-12:20 Укр. мова Христ. етика Природо-во Фізкультура Історія Укр.
5 12:30-13:15 Рос. мова Фізкультура Укр. літ-ра Рос. мова Фізкультура
6 13:25-14:10 Укр. літ-ра Математика Заруб. літ-ра Праця Малювання
7 14:20-15:05 Праця
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
0 8:00-8:20
1 8:30-9:15 Природо-во Праця Заруб. літ-ра Природо-во Укр. мова
2 9:25-10:10 Математика Праця Математика Укр. мова Малювання
3 10:30-11:15 Укр. мова Математика Укр. мова Матемаика Етика
4 11:35-12:20 Заруб. літ-ра Інформатика Англ. мова Музика Фізкультура
5 12:30-13:15 Фізкультура Христ. етика Фізкультура Осн. здоров'я Історія Укр.
6 13:25-14:10 Рос. мова Англ. мова Укр. літ-ра Рос. мова Англ. мова
7 14:20-15:05 Укр. літ-ра
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
0 8:00-8:20
1 8:30-9:15 Математика Біологія Математика Інформатика Математика
2 9:25-10:10 Укр. мова Географія Христ. етика Математика Етика
3 10:30-11:15 Укр. літ-ра Історія Рос. мова Географія Фізкультура
4 11:35-12:20 Праця Математика Укр. мова Укр. мова Укр. мова
5 12:30-13:15 Праця Осн. здоров'я Заруб. літ-ра Історія Малювання
6 13:25-14:10 Фізкультура Англ. мова Фізкультура Музика Рос. мова
7 14:20-15:05 Заруб. літ-ра Англ. мова Біологія Укр. літ-ра
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
0 8:00-8:20
1 8:30-9:15 Укр. мова Англ. мова Укр. мова Укр. мова Фізкультура
2 9:25-10:10 Заруб. літ-ра Укр. літ-ра Хімія Всесв. історія Англ. мова
3 10:30-11:15 Фізика Інформатика Історія Укр. Алгебра Рос. мова
4 11:35-12:20 Географія Алгебра Укр. літ-ра Праця Малювання
5 12:30-13:15 Хімія Біологія Фізика Праця Заруб. літ-ра
6 13:25-14:10 Геометрія Фізкультура Біологія Фізкультура Музика
7 14:20-15:05 Рос. мова Географія Геометрія Осн. здоров'я Христ. етика
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
0 8:00-8:20 Всесв. історія Історія Укр.
1 8:30-9:15 Праця Всесв. історія Фізика Істоія Укр. Інформатика
2 9:25-10:10 Праця Інформатика Заруб. літ-ра Географія Рос. мова
3 10:30-11:15 Хімія Географія Англ. мова Біологія Осн. здоров'я
4 11:35-12:20 Фізика Фізкультура Христ. етика Алгебра Укр. літ-ра
5 12:30-13:15 Укр. літ-ра Англ. мова Укр. мова Фізкультура Креслення
6 13:25-14:10 Біологія Алгебра Геометрія Укр. мова Фізкультура
7 14:20-15:05 Геометрія Хімія Рос. мова Мистецтво Рос. мова
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
0 8:00-8:20 Історія Укр. Географія
1 8:30-9:15 Заруб. літ-ра Інформатика Історія Укр. Географія Рос. мова
2 9:25-10:10 Фізика Алгебра Фізика Алгебра Фізкультура
3 10:30-11:15 Фізкультура Укр. літ-ра Фізкультура Креслення Укр. літ-ра
4 11:35-12:20 Біологія Англ. мова Геоматрія Хімія Заруб. літ-ра
5 12:30-13:15 Правоз-во Геометрія Христ. етика Інформатика Укр. мова
6 13:25-14:10 Укр. мова Хімія Англ. мова Осн. здоров'я Всесв. історія
7 14:20-15:05 Праця Фізика Біологія Рос. мова Мистецтво
children