До уваги батьків


Славдело новини від 25.09.2018 р.
Ст. 184 КУпАП


До уваги дітей і батьків !!!
На виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-10 від 20.01.2017 «Про використання на сайтах навчальних закладів та установ системи освіти інформаційних банерів щодо захисту прав дитини» та на виконання завдання 2 Плану наказу Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 р. №405 «Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року», ГО «Ла Страда-Україна» розробила для розміщення на сайтах навчальних закладів, органів та установ департаментів (управлінь) освіти і науки інформаційні банери з питань убезпечення потрапляння в ситуацію торгівлі людьми шляхом поширення інформації про роботу Національної дитячої гарячої лінії та Національної гарячої лінії з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Код банерів для їх розміщення на сайтах навчальних закладів та установ освіти:
Національна дитяча «гаряча лінія»
Національна гаряча лінія
( для переходу на сайт натисни на малюнок )

Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації
- Національна дитяча гаряча лінія
( для переходу на сайт натисни на малюнок )

За більш детальною інформацією звертатися до "Ла Страда- Україна" Контактні особи: Кривуляк Альона, т/ф (044) 205-37-36, 205-36-94.
Увага батькам ! Паспорт в 14 років !

з 1 листопада 2016 року набирає чинності постанова КМУ від 26.10.2016 р. № 745 «Про внесення змін до постанови КМУ від 25.03.2015 р. № 302. “Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України”
ВИТЯГ

2. Паспорт виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.
3. Кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт.
4. Паспорт оформляється особам, які не досягли 18-річного віку, на чотири роки, а особам, які досягли 18-річного віку, - на кожні 10 років.
20. Документи для оформлення паспорта подаються особою … за зареєстрованим місцем проживання особи.
Особа, яка досягла 14-річного віку та місце проживання якої не зареєстровано, для оформлення паспорта вперше подає документи до територіального підрозділу ДМС, за місцем фактичного проживання в Україні.
Внутрішньо переміщена особа подає документи до територіального органу/територіального підрозділу ДМС, уповноваженого суб’єкта за місцем проживання, що підтверджується довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.


Порядок прийому вихованців
до Святогірської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату
I-II ступенів №12 Донецької облрадиУ школу-інтернат (згідно з Положенням про загальноосвітню школу-інтернат та загальноосвітню санаторну школу-інтернат і Статутом школи-інтернату) приймаються діти у віці з 6 років.
Показання:
1. Локальні форми внутрішньогрудинного туберкульозу у фазі ущільнення і кальцинації.
2. Туберкульозна інтоксикація.
3. Позалегеневі форми туберкульозу у фазі згасання специфічного процесу.
4. Діти і підлітки, які перенесли туберкульозний менінгіт (при відсутності активних туберкульозних змін в інших органах і порушень інтелекту), через 1 рік після лікування у стаціонарі.
5. Діти і підлітки з групи підвищеного ризику захворювання туберкульозом (віраж, гіперергічна реакція на туберкулін, зростання туберкулінових проб на 6 и більше мм, контакт з хворими на туберкульоз). Діти, інфіковані мікобактеріями з хронічними неспецифічними захворюваннями органів і систем, у фазі ремісії.
6. Діти и підлітки, які перенесли оперативне втручання на легенях з приводу туберкульозу і неспецифічних змін, через один рік після операції при відсутності післяопераційних ускладнень і активних специфічних змін в інших органах.
Протипоказання:
1. Активні і бацилярні форми внутрішньогрудинного і позалегеневого туберкульозу.
2. Неспецифічні захворювання у період загострення.
3. Органічні ураження нервової системи з наявністю розумової відсталості і зниження інтелекту.

Для отримання путівки до школи-інтернату необхідно надати наступні документи:
1. Санаторно-курортну картку, надану тубдиспансером або поліклінікою з висновком санаторно-відбірної комісії.
2. Витяг з історії хвороби (заповнює фтизіатр).
3. Висновок обласного дитячого фтизіатру.
4. Копія форми 063/о про профілактичні щеплення (завірена).
5. Заява батьків.
6. Копія свідоцтва про народження дитини.
На момент заїзду дитини до школи-інтернату:
7. Витяг з історії розвитку дитини (з ф.112/о) з даними про результати аналізів (розгорнутий клінічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, мазок із зіва на дифтерію, аналіз калу на дизгрупу, аналіз калу на яйця гельмінтів і найпростіші, зшкребок на ентеробіоз).
8. Індивідуальні картки школяра (ф.026/о) з довідкою про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду (ф.086-1/о);
9. Довідка дільничного лікаря про відсутність інфекційних захворювань у будинку, де проживає дитина (дійсна протягом трьох днів)
10. Копія ідентифікаційного номеру.
11. Особова справа (витяг з особової справи), документ про наявний рівень освіти (крім дітей, які зараховуються до першого класу).
12. Довідка про стан матеріального забезпечення сім’ї для дітей із малозабезпечених сімей.


У випадку відсутності необхідних документів адміністрація школи-інтернату буде змушена відмовити у прийомі дитини до закладу.

Більш докладну інформацію можна отримати за тел. (06262) 5-33-41, 5-50-03
84130 м. Святогірськ, вул. Лісна,16, санаторна школа-інтернат.