welcome
 

Автор: psiholog от 14-05-2019, 07:32, переглядів: 106 0

Сьогодні, 14.05.2019 року, в нашій школі-інтернаті розпочинається державна підсумкова атестація для учнів 9-х і 4-х класів. Бажаю всім учням успіхів  і гарного настрою! І пропоную поради від психологів: "Як підвищити ефективність самопідготовки? Як учням поводитися, коли до ДПА лишається кілька днів? Як взяти себе в руки в день складання атестації?"
Тисни на посилання і читай!
Як підготуватися до державної підсумкової атестації

Категорія: До уваги учнів

 

Автор: Таня Д от 7-01-2019, 11:42, переглядів: 232 0

18 грудня Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу», який набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Відтепер законодавством передбачено чіткий алгоритм дій у випадку цькувань, а також встановлено адміністративну відповідальність за випадки булінгу.

Увага ! Булінг !

Категорія: До уваги учнів / До уваги батьків

 

Автор: Таня Д от 1-12-2018, 14:24, переглядів: 287 0

СНІД! Не залишимося байдужими.

СНІД - 2018

Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. А вірус імунодефіциту був офіційно відкритий 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки.
Синдром набутого імунодефіциту в останні десятиліття поширюється зі швидкістю епідемії. Найбільше від поширення цього найнебезпечнішого захворювання страждає молодь. 70 % інофікованих молодь віком від 15-29 років.


Категорія: До уваги учнів

 

Автор: psiholog от 27-11-2018, 20:56, переглядів: 336 0

Згідно річного плану в Святогірській ЗСШІ І-ІІ ст. №12 Донецької облради відбуваються заходи в межах проведення Міжнародної акції "16 днів проти ґендерного насильства".

Категорія: До уваги учнів

 

Автор: Таня Д от 14-11-2018, 18:55, переглядів: 232 0

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ !

Оформлення паспортів

Лист Міністерства освіти і науки України від 12.11.2018р. №1/9-688 "Щодо оформлення паспортів громадянина України учням закладів загальної середньої освіти."Оформлення паспортів громадянина України учням закладів загальної середньої освіти

Категорія: До уваги учнів / До уваги батьків

 

Автор: psiholog от 9-08-2018, 17:00, переглядів: 590 0

Вчитися - нелегка праця. Щодня доводиться відвідувати заняття, запам’ятовувати величезну кількість нової інформації, вести конспекти, відповідати на питання вчителів і писати контрольні роботи.

1. Правильно постав задачу! Не думай, як змусити себе вчитися, а думай, як почати добре вчитися. Не примушуй себе (підсвідомість буде чинити опір насильству), а плануй! Постав мету отримати в семестрі по конкретному предмету на бал більше, ніж зараз, і підсвідомість тут же знайде шляхи вирішення цього завдання.

Ознайомитися з усіма порадами можна на "Сторінці психолога" в розділі "Поради вихованцям".

Категорія: До уваги учнів

 

Автор: psiholog от 7-09-2017, 20:54, переглядів: 338 0

Конфлікти – є невід’ємною частиною людських стосунків. У школі, як і в повсякденному житті, конфлікти неминучі. Найчастіше вони виникають через те, що кожна людина є унікальною, має відмінні від інших погляди, уподобання і переконання, власні інтереси і бажання, які можуть вступати у суперечність з інтересами та бажаннями інших.
Для успішного вирішення конфліктів потрібно володіти багатьма життєвими навичками.

Прочитати поради можна за посиланням:
Як поводити себе в конфлікті

Категорія: До уваги учнів

 

Автор: psiholog от 22-05-2016, 21:00, переглядів: 494 0

Чинники ризику для репродуктивного здоров'я
В підготовці презентації приймав участь учень 9-го класу Авдєєв Олександр.
- несприятливий для здоров'я спосіб життя (хронічний стрес, низька фізична активність, безладні статеві зв'язки, нераціональне харчування, відсутність режиму праці й відпочинку тощо);
- уживання шкідливих речовин (тютюну, алкоголю, наркотиків);
- негативні чинники екологічного середовища (забруднення навколишнього середовища, високий рівень радіації тощо);
- негативні чинники соціального середовища (низький рівень життя, безробіття тощо);
- негативні спадкові чинники;
- недоступність медичних послуг;
- недоступність послуг з консультування та інформування.
Прочитати матеріал статті повністю ви можете на "Сторінці психолога" в розділі "Поради вихованцям".

Категорія: До уваги учнів

 

Автор: psiholog от 22-05-2016, 20:56, переглядів: 346 0

Репродуктивне здоров’я - це стан повного фізичного, розумового і соціального благополуччя.
Охорона репродуктивного здоров’я представляє собою сукупність факторів, методів, процедур і послуг, які надають підтримку репродуктивного здоров'я і сприяють добробуту сім'ї або окремої людини шляхом профілактики та вирішення проблем, пов'язаних з репродуктивною функцією, у сучасних умовах, що характеризуються високим рівнем захворюваності та загальної смертності населення, зниженням народжуваності і погіршенням здоров’я дітей, проблеми охорони репродуктивного здоров'я населення набувають особливої значущості.
Прочитати матеріал статті повністю ви можете на "Сторінці психолога" в розділі "Поради вихованцям".

Категорія: До уваги учнів

 

Автор: psiholog от 22-01-2016, 13:28, переглядів: 477 0

Сьогоднішній світ став занадто інформатизованим. Це викликає певну кризу в існуючій системі освіти. Лавина інформації, що накрила школярів і вчителів, майже вийшла з-під контролю.
Адже людині, що не вміє правильно оцінити і проаналізувати ситуацію, складніше прийняти вірне рішення, відстояти власну позицію, взяти на себе відповідальність за отримані результати. Така людина скоріше може потрапити в психологічну залежність: залежність від обставин, від інших людей, від суспільних стереотипів і стереотипів власного минулого досвіду. Психологічно залежна людина навіть не помічає, як стає “олов’яним солдатиком” під впливом маніпуляцій.
Прочитати матеріал статті повністю ви можете на "Сторінці психолога" в розділі "Поради вихованцям".

Категорія: До уваги учнів

 

Автор: psiholog от 20-08-2015, 15:12, переглядів: 411 0

Кожен з нас переживає всі події, що відбуваються по всій Україні. Можливо, ми поки не до кінця усвідомлюємо той факт, що всі ми, без винятку, приймаємо участь у подіях: активною присутністю і включеністю, наданням допомоги, увагою, поширенням важливої інформації і навіть простим спостереженням за тим, що відбувається.
Ми знаємо, що думка матеріальна! Прокручуючи негативні сценарії та наслідки подій, ми посилюємо і множимо їхню ймовірність. Але чи треба нам це?
Давайте задамо собі питання: що я можу зробити прямо зараз, перебуваючи там, де я є?
Повністю ознайомитися з порадами можна на сторінці психолога "Поради вихованцям"

Категорія: До уваги учнів