Наша школа розташована в мальовничому, екологічно чистому куточку Донеччини. Санаторна школа перш за все відповідає своєму призначенню: оздоровлення хворих дітей, проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження захворювання дітей. Термін оздоровлення та навчання в інтернаті – 1 рік. Протягом цього року під пильним наглядом медико-педагогічного колективу діти поліпшують стан свого фізичного і духовного здоров’я. Навчання в школі-інтернаті ведеться згідно загальноосвітніх навчальних програм.
Загальна площа - 3,34 га. Кількість будівель і споруд - 15 ( навчальний корпус, спальний корпус №1, спальний корпус №2, шкільний корпус, їдальня, теплиця, котельня та інш.)
Навчальні класи школи обладнані відповідно до сучасних вимог, а саме: інтерактивні дошки, ноутбуки з підключенням до мережі інтернет, цифрові комплекси "Енштейн" для кабінетів фізики і хімії, зручні меблі.
Актова зала обладнана комплектом музичної апаратури, відеопроектором, системою світлових ефектів для проведення розважальних заходів.
В залі ЛФК діти мають можливість займатися на різноманітних тренажерах, грати в настільний теніс.
Ігрові кімнати, спальні, побутові дають змогу дітям почуватися затишно в школі. Зручні ліжка, шафи для одягу, смарттелевізори з підключенням до інтернету, ігрові кімнати з м`якими меблями та необхідними речами створюють чудові умови для відпочинку та дозвілля вихованців школи.
5-разове збалансоване харчування - це основа комплексу лікувально-оздоровчих заходів в санаторній школі.Шкільне подвір`я - це наша гордість. Затишні альтанки для відпочинку, альтанки - відкриті класи з комплектами парт, ігровий дитячий майданчик, футбольне поле, волейбольно-баскетбольний майданчик роблять відпочинок дітей насиченим та цікавим. Окрасою школи є квітники, які роблять територію школи яскравою і квітучою від ранньої весни до пізньої осені.

Медичний блок школи було капітально відремонтовано у 2015 році. Медблок має необхідне обладнання для проведення фізіопроцедур, профілактичного лікування та контролю фізичного розвитку вихованців.