Наш колектив

2018-2019 навчальний рік

Адміністрація школи-інтернату:

Поух Григорій Володимирович (директор санаторної школи-інтернату)
Крижановська Тетяна Миколаївна(заступник директора з НВР)
Деркач Тетяна Миколаївна ( заступник директора з ВР)

Психологічна служба:

Федорова Оксана Петрівна - практичний психолог

Педагогічний колектив:

Бабіч Євгеній Володимирович
Бабіч Людмила Михайлівна (педагог-організатор, кваліфікаційна категорія "спеціаліст ІІ категорії")
Боровик Ольга Миколаївна ( вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст")
Бородін Роман Вячеславович
Герасюта Світлана Сергіївна ( вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст")
Головіна Тетяна Юріївна
Деркач Тетяна Миколаївна ( вчитель трудового навчання, "спеціаліст вищої категорії")
Духіна Людмила Ігнатівна ( вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії")
Катасонова Вікторія Василівна ( вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст")
Колєснікова Любов Олексіївна
Козуб Ганна Володимирівна ( вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст" )
Конорєзова Олена Олександрівна
Кошова Тетяна Петрівна
Крамнова Віта Олексіївна ( вихователь, "спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії")
Максименко Вікторія Олександрівна
Мироненко Ольга Євгеніївна ( вчитель історії та християнської етики, кваліфікаційна категорія "спеціаліст вищої категорії"
Мурашко Дмитро Олександрович ( вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії")
Новак Олена Вікторівна ( вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст")
Овчаренко Олена Миколаївна ( вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст")
Петренко Лідія Іванівна ( вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категорії")
Петренко Тетяна Василівна ( вихователь, "спеціаліст вищої категорії")
Поух Юлія Григорівна
Радіонова Марина Володимирівна
Слєсарь Нелля Олексіївна ( вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст" )
Соляник Марина Леонидівна
Столяренко Вікторія Миколаївна
Тиха Анастасія Сергіївна ( вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст")
Тихов Ігор Юрійович
Труш Людмила Іванівна, вчитель початкових класів
Тюрютикова Тетяна Валентинівна ( вихователь, "спеціаліст")
Шарпай Володимир Сергійович ( вихователь, категорія "спеціаліст" )
Ходун Ірина Валеріївна ( вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст")
Бабушкіна Олеся Сергіївна ( вихователь, кваліфікаційна категорія "спеціаліст")

Шкільна бібліотека:

Рибалко Ірина Олексіївна - бібліотекар


Медичні працівники:

1. Левченко Наталія Михайлівна - лікар
2. Негодуйко Вікторія Алімівна - медсестра
3. Душенко Ольга Вікторівна - дієтсестра
4. Цупко Антоніна Петрівна - медсестра
5. Вершиніна Олена Костянтинівна - медсестра