Святогірська ЗСШІ I-II ст. №12 » Правила на сайті
«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Останні коментарі:
 • 02081993 аватарка 4.04.2020
  02081993

  В нынешней ситуации все родители выполняют свои обязанности , помогают своим детям получить знания .
 • Несговорова Нина аватарка 4.04.2020
  Несговорова Нина

  Лишний раз убедилась, что признательность и благодарность тоже должны иметь границы, иначе чистые душевные порывы становятся похожими на нечто другое((( Проблема коммуникации родителей и учителей была, есть и будет хоть в старой,
 • Якименок Полина аватарка 4.04.2020
  Якименок Полина

  Очень хочется выразить огромную благодарность нашему учителю 4 класса Виктории Николаевне и воспитателю Вите Алексеевне за то,что уделяют нашим детям и их образованию много времени,независимо от того,какой у них график работы.Всегда
 • Якименок Полина аватарка 4.04.2020
  Якименок Полина

  По поводу фразы о том,что старший ребенок может помочь младшему.Я лично писала это сообщение,адрессованное Кате.после того как Катерина опять же начала жаловаться (а она это делает бесконечно много раз на день и каждый день)что не
 • Якименок Полина аватарка 4.04.2020
  Якименок Полина

  По поводу обвинений в адресс Катерины со стороны учителя это тоже полнейшая выдумка.О том что у учителя есть семья это фраза была вырвана из контекста и перекручена.после очередных вздыханий Кати(которых бесконечное множество), о
 • Якименок Полина аватарка 4.04.2020
  Якименок Полина

  О том,что книги можно забрать сегодня (3.04) было сказано еще вчера(2.04).А Катерину удалили из чата в 10 часов 3.04,когда она должна была стоять уже школе в первых рядах,чтобы забрать хотя бы тетради,если в книгах их семья не
Чи подобається вам оформлення сайту?
Інші

Общие правила на сайте

Користуючись Сайтом https://sanschool.dn.ua Ви автоматично підтверджуєте свою згоду з наведеними нижче правилами користування Сайтом. У разі, якщо Вам не виповнилось 18 років, використання сайту Вами автоматично підтверждує згоду Ваших батьків (опікунів/піклувальників) з цими Правилами.
Правила користування Сайтом https://sanschool.dn.ua.
Ці Правила створені з метою впорядкування користування сайтом https://sanschool.dn.ua (далі за текстом Сайт). Правила є обов’язковими для виконання всіма Користувачами Сайту. У разі, якщо Ви незгодні із нижчезазначеними Правилами, не використовуйте Сайт.
Увага, у разі якщо Вам не виповнилось 18 років, повідомте своїх батьків (опікунів/піклувальників) про те, що Ви користуєтесь даним Сайтом та запросіть їх ознайомитись з даними правилами.

1. Користування сайтом
Використання Сайту автоматично означає Вашу згоду з даними Правилами. Користувач, приймаючи умови, викладені в цих Правилах, зобов’язується їх дотримуватись або припинити використання Сайту. Користувач підтверджує, що він є правоздатним і дієздатним.
У разі, якщо Користувач не є повнолітньою особою, відповідальність за його дії несуть батьки (опікуни, піклувальники).
У разі якщо на думку батьків (опікунів, піклувальників) користування сайту є небажаним для неповнолітнього Користувача чи/або може завдати шкоди його моральному та/чи духовному розвитку, батьки (опікуни, піклувальники ) мають право обмежити доступ гаджетів дитини до Сайту.
Примітка: згідно ч.2 ст.150 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані піклуватись про здоров’я дитини і її фізичний, духовний та моральний розвиток.

2. Права Адміністрації Сайту
Адміністрація залишає за собою право:
– Блокувати і видаляти пости, якщо ці пости не відповідають вимогам і тематиці Сайту;
– Видаляти будь-які пости на власний розсуд та/або за наявності претензій щодо порушення авторських прав;
– Змінювати дані Правила та/або будь-які умови використання ресурсу без повідомлення користувачів. Зміни до Правил будуть опубліковані на сторінках Сайту.

3. Відповідальність Адміністрації Сайту
Адміністрація Сайту не гарантує відповідність Сайту цілям і очікуванням Користувача, його безперебійну і безпомилкову роботу, а також збереження наданих Користувачем постів (файлів).
Адміністрація Ресурсу залишає за собою право, без попереднього повідомлення, видалити будь-які пости (файли) з Сайту або тимчасово обмежити доступ до них. Адміністрація не несе відповідальності за неможливість використання в повному обсязі функцій Сайту.
Адміністрація Сайту має право розміщувати рекламні оголошення на розміщених постах та/або на сторінках Сайту.
Адміністрація ресурсу не дає жодних гарантій щодо доступності Сайту у всіх країнах Світу. Користувачі Ресурсу несуть повну відповідальність за дотримання законодавства України та міжнародного законодавства при використанні Сайту.

4. Гарантії Користувача
Користувач, гарантує, що всі пости, надані для розміщення на Сайті, є оригінальними, Він є законним власником всіх авторських прав на пости, і надсилаючи їх на адресу Адміністрації Сайту правомірно надає Сайту належні йому права на використання постів у відповідності до умов цих Правил.
Надані відповідно до цих Правил права вільні від зобов’язань перед третіми особами. Історії не містять будь-яких матеріалів, що порушують авторське право, інші права інтелектуальної власності, договірні права, цивільно-правові права та/або інші права третіх осіб.
до Користувача немає і не передбачається ніяких претензій або позовів з боку третіх осіб, які могли б прямо або побічно вплинути на отримані Сайтом згідно з цими Правилами права та повноваження.
Адміністрація Сайту може використовувати Історії без отримання додаткових дозволів від Користувача та/або будь-яких третіх осіб і без здійснення будь-яких виплат Користувачу та/або будь-яким третім особам та без зазначення Автора чи будь-яких даних про Автора, що були надані ним при надсиланні Історії.
У разі пред’явлення Адміністрації Сайту та/або Користувачу претензій та/або позовів, безпосередньо пов’язаних з використанням постів, наданих Користувачем, недотриманням Користувачем Правил користування Сайтом Користувач зобов’язується самостійно (без залучення Адміністрації Сайту) врегулювати їх від свого імені і несе відповідальність за такими претензіями та/або позовами своїми силами і за свій рахунок. У разі якщо внаслідок задоволення пред’явлених Сайту та/або Користувачу претензій та/або позовів, безпосередньо пов’язаних з укладанням та/або виконанням Сайтом Договору, використанням Історій, недотриманням Користувачем цих Правил, Сайту будуть нанесені збитки, Користувач зобов’язується відшкодувати Сайту такі збитки в повному обсязі (включаючи упущену вигоду).
Користувач гарантує що надіслані ним файли не містять вірусів або будь-яких інших програмних продуктів що містять шкідливий код.

Авторизація